Верзија за штампањеPDF верзија

Шести сазив

28.11 2002. године - 09.11 2006. године

 

Р/Б ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ДАТУМ И МЈЕСТО РОЂЕЊА ИЗБOРНА ЈЕДИНИЦА САЗИВ
СРПСКА ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА (СДС)
1 АРСЕНОВИЋ ЂОЈО 06.01 1952 Бијељина 4 II, V, VI Смијењ. Одл. Вис.Пред
2 БЕРИЋ ДУШАН 01.05 1956 Приједор 1 V, VI, IX одустао од мандата
3 БОЈИЋ БОРИСЛАВ 16.11 1960 Приједор 1. км IV, V, VI, VII
4 ВАСИЋ ДРАГОМИР 30.10 1964 Тузла 5 V, VI, IX Смијењ. Одл. Вис. Пред
5 ГЛИГИЋ ВОЈИСЛАВ 16.10 1954 М. Град 2. км VI,VII,VIII смијењен одл Вис. Пред
6 ДУЊИЋ СЛАВКО 11.04 1952 Фоча 1 IV, V, VI, IX
7 ЕЋИМ-ЗЛОЈУТРО ВЕСНА 04.02 1961 Скопље 2 V,VI смијењ Одл. Вис. Пред
8 ЗЕЈАК ВОЈИН 15.08 1960 Бје. Поље 4 VI
9 KАЛИНИЋ ДРАГАН 19.09 1948 Сарајево 5 I, II, III, IV, V, VI Смијењ Одл Вис.Предс
10 КОШАРАЦ МИРЈАНА 08.05 1958 Гацко 6 V, VI
11 КОВАЧЕВИЋ ВЛАДО 03.03 1958 Гацко 6 I, VI
12 МАРИЋ ЛАЗО 16.07 1962 Б.Брод 3 км VI, VII
13 НИНКОВИЋ МИЛАН 15.06 1943 Добој 3 I, VI смијењ одл. Вис. Пред.
14 ПЛАНИНЧЕВИЋ НАДЕ 25.08 1968 Дервента 3 V, VI, IX
15 ПРТИЛО СЛОБОДАН 09.10 1963 Требиње 6 VI, VII
16 ПЕТРОВИЋ ОБРЕН 11.05 1957 Добој 3 VI одустао од мандата
17 ПЕЈАКОВИЋ МИРКО 08.07 1955 Челинац 2 VI
18 ПИВАШЕВИЋ СТАНКО 31.08 1965 Градачац 4 км II,III,IV
19 СЕКУЛИЋ ЈЕЛИЦА 02.11 1961 Прибој 4 V, VI
20 СТАНИЋ МИЛЕНКО 10.03 1962 Власениц. 5 I, V, VI смијењ одл. Вис. Пред.
21 СТОЈИЧИЋ ДУШАН 28.10 1963 Јајце 3 V, VI, VII
22 СТОЈАНОВИЋ БРАНИСЛАВ 18.09.1958. К.Варош 2 VI
23 ТУПАЈИЋ МИЛАН 02.06.1954 Соколац 5 II,III,IV,V,VI смијењ одл Вис. предс
24 ТОМАШ ДРАГАНА 08.08 1960 Прњавор 1 VI, VII
25 УМИЋЕВИЋ МОМИР 04.12.1951. М.Град 1 V, VI
26 ЦВИЈЕТИЋ ДЕСАНКА 22.03 1959 Обудовац 4 VI
*2 КРЧМАР ПЕТАР 09.01 1946 Србац 1 VI
*16 БАБИЋ ОЛИВЕРА 06.12.1967. Тузла 3 VI
*1 НИКОЛИЋ ЦВИЈЕТИН 02.061958 Брчко 4 VI
*4 ЂУКАНОВИЋ РОДОЉУБ 19.07 1952 Кравица 5 VI смијењ Одл Вис. Предс
*5 КРУЉ БРАНКА 17.09 1957 Љубиње 2 VI
*7 БОРОЈЕВИЋ КРСТАН 18.05 1960 Кнежево 2 VI
*9 САВИЋ СЛОБОДАН 23.04.1946 Фоча 5 VI одустао од мандата
*13 ТРИФУНОВИЋ БРАНКА 21.01.1967 Зеница   V, VI
*20 КАЗАНОВИЋ ЈЕЗДИМИР 01.01.1962 Шековићи 5 VI
*23 САВКИЋ ТОМИСЛАВ 01.01.1956 Милићи 5 I, V, VI
*4а БЕРЈАН ВИНКА 22.06.1964 Сарајево 5 VI
*9а БАТИНИЋ ЦМИЉКА 18.06.1959 Соколац 5 VI
САВЕЗ НЕЗАВИСНИХ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТА (СНСД)
27 БЈЕЛОГРЛИЋ РАДОВАН 26.04.1954 Гацко 6 км VI. VII
28 ВИДОВИЋ ЗОРА 17.11.1954. Србац 1 VI
29 ВОЈВОДИЋ ДРАГАН 04.01.1959 Кључ 2 VI, VII
30 ГОСТИЋ УРОШ 02.11.1936. Добој 3 I, VI, VII,VIII
31 ДОДИК МИЛОРАД 12.03.1959. Лакташи 1 I, III, IV, VI, VII одустао од мандата
32 ДУКИЋ ГОРДАНА 26.07.1956. Приједор 1 км IV, V, VI, VII,VIII
33 ЂУРИЋ ГОРДАНА 03.07.1962. Мостар 2 км VI, VII,VIII
34 ИВАНИЋ ДИМИТРИЈЕ 26.03.1957Бијељина 4 VI, VII
35 КОВАЧЕВИЋ ПРЕДРАГ 18.04.1961. Крмине 2 VI
36 ПРОДАНОВИЋ ЛАЗАР 01.03 1957 Братунац 5 II, III, V, VI
37 РАЈИЛИЋ СЊЕЖАНА 01.03 1965 Приједор 1 V, VI
38 РАДОЈИЧИЋ ИГОР 13.09 1966 Б. Лука 2 IV, VI, VII, VIII, IX
39 РИСТИЋ ИВКА 16.09 1949 Тешањ 3 км VI,VII,VIII
40 СИМИЋ КРСТАН 15.02 1948 С.Мост 2 III, IV, V, VI, VII
41 САНДИЋ ЉУБОМИР 05.11 1951 Србац 1 V, VI
42 ТОПОЛОВИЋ МИЛОВАН 12.11 1956 Лакташи 1 VI одустао од мандата
43 ТЕШАНОВИЋ НАДА 11.07 1952 Б.Лука 2 VI,VII,VIII
44 ЋУК ДОБРОСЛАВ 20.11 1951 Требиње 6 IV, VI одустао од мандата
45 ШУШИЋ ИЛИЈА 06.08 1951 Коњиц 3 VI
*42 ЈАЊИЋ МИРОСЛАВ 18.06 1964 Нови Град 1 VI
*44 КОШАРАЦ СТАША 19.03 1975 Сарајево 6 VI
*31 ЈЕЛАЧА ВЕСНА 09.01 1962 Б. Крупа 1 V, VI
ПАРТИЈА ДЕМОКРАТСКОГ ПРОГРЕСA (ПДП)
46 АНТЕШЕВИЋ МИЛЕНКО 17.09 1950 Теслић 3 V, VI
47 ЂЕРИЋ ЗОРАН 10.04 1962 Рогатица 5 V,VI,VII,VIII
48 ИВАНИЋ МЛАДЕН 16.09 1958 С.Мост 2 V, VI, VII
49 МИРКОВИЋ САВО 17.12 1958 Бијељина 4 VI
50 САКАН ВЕЛИМИР 05.12 1963 К.Варош 2 V, VI,VIII
51 САВИЋ РАНКО 18.03 1954 Невесиње 6 V, VI
52 СМИЉАНИЋ РАНКО 17.07 1973 Б.Лука 1 VI
53 ПОЉАШЕВИЋ ВЕСЕЛИН 12.05 1952 Добој 3 VI
54 ТРИФКОВИЋ НЕВЕНКА 08.07 1958 Високо 4 км V, VI
*47 ТОМИЋ ВИТОМИР 25.04 1959 Зворник 5 VI
*48 БОРОЈЕВИЋ МИЛОВАН 27.10 1960 Кнежево 2 VI
*49 ЗАРИЋ МЛАЂАН 16.10 1947 Бијељина 4 VI
СТРАНКА ДЕМ. АКЦИЈЕ (СДА)
55 АХМЕТОВИЋ САДИК 01.08 1969 Сребреница 5 VI
56 БРАНКОВИЋ ОМЕР 28.10 1947 Вишеград 6 V, VI
57 БУБИЋ СЕНИЈА 24.08 1963 Јањари 4 км VI
58 ХАФИЗОВИЋ ШЕВКЕТ 29.04 1960 Сребреница 5 VI, VII
59 САДОВИЋ ТАРИК 27.06 1956 Требиње 6 км IV, VI, VII
60 ГУШИЋ ЏЕВАД 10.02 1960 Братунац 5 IV,V,VI
*56 ЂУДЕРИЈА МУРАТ 17.01 1955 Фоча 5 VI
СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА (СРС)
61 БОЉАНОВИЋ СЛАВКО 05.06 1958 Хаџићи 6 IV,VI,VIII
62 ЛАЗИЋ МИЛАН 27.02 1959 Угљевик 4 III,IV,VI
63 МИХАЈЛИЦА МИЛАНКО 13.11 1967 Н.Град 1 VI,VII, IX
64 РИСТИЋ РАДЕНКО 16.11 1953 Кључ 5 III,IV,VI
СТРАНКА ЗА БиХ (С БиХ)
65 ЈАКОВЉЕВИЋ МИЛОСАВА 05.02. 1960 Кључ 2 км VI
66 МЕМОН ТОМИСЛАВ 25.05 1949 Б.Лука 2 км VI
67 МУРСЕЛОВИЋ МУХАРЕМ 24.11 1947 Приједор 1 V, VI, VII
68 ОСМАНЧЕВИЋ ЏЕВАД 17.11 1947 Б.Лука 2 IV, V, VI
СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА БиХ (СДП БиХ)
69 КОПИЋ МЕХМЕД 05.02 1937 Теслић 3 VI, VII
70 ОСМИЋ ЗЕКЕРИЈАХ 02.08 1956 Брчко 4 IV, V, VI
71 ПОПОВИЋ СЛОБОДАН 15.09 1949 К.Варош 2 км VI,VIII
СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА РС (СП РС)
72 ЂУРИЋ НЕЂО 01.10 1955 Лопаре 4 VI
73 ТОДОРЧЕВИЋ РАЈКО 23.06 1954 Шипово 2 VI
74 ШКРЕБИЋ ДРАГУТИН 27.07 1959 Теслић 3 VI,VIII
ДЕМОКРАТСКИ НАРОДНИ САВЕЗ (ДНС)
75 КАЛАБИЋ ДРАГO 01.11 1966 1 км IV, VI
76 МИТРОВИЋ ХАЏИ ЈОВАН 06.10 1960 Зворник 5 III, IV, V, VI
77 ПАВИЋ МАРКО 26.10 1947 Приједор 1 II,V,VI.VII,VIII одустао од мандата
*77а РАДИЋ - ПОПОВИЋ СЛАВИЦА 02.07 1960 Омарска 2 IV, VI
СРПСКИ НАРОДНИ САВЕЗ (СНС)
78 БОБИЋ РАДОВАН 09.01 1948 Лакташи 1 км VI
ДЕМОКРАТСКА СТРAНКА РС (ДС РС)
79 ВУКОТИЋ ДУШКО 22.06 1960 Тршић 5 км VI
ДЕМОКРАТСКА ПАTРИОТСКА СТРАНКА (ДПС)
80 ЈОТАНОВИЋ ДАРКО 19.04 1973 Б.Лука 2 км VI
СТРАНКА НАРОДНОГ ПРЕПОРОД (СНП)
81 ТРБИЋ РАДИВОЈЕ 13.03 1957 Челинац 2 км VI
СТРАНКА ПЕНЗИОНЕРА РС (СП РС)
82 БОГОСАВАЦ СТОЈАН 09.02 1936 Србац 2 км V, VI
*82 НИКИЋ РУЖА 19.04 1939 Смолућа 4 VI
НОВА ХРВАТСКА ИНИЦИЈАТИВА (НХИ)
83 ТОМЉАНОВИЋ ТОМИСЛАВ 14.05 1953 Дервента 3 км II, IV, V, VI