Посланичка питања и одговори са 7. сједнице

Нпр. 27.11.2020
Нпр. 27.11.2020
Насловsort ascending Датум
Народни посланик Зоран Пологош Влади Републике Српске, Министарству унутрашњих послова, Министарству рада и борачко-инвалидске заптите 21.10.2015
Народни посланик Зоран Аџић Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде 21.10.2015
Народни посланик Златко Максимовић Министарству здравља и социјалне заштите 21.10.2015
Народни посланик Здравко Крсмановић Министарству саобраћаја и веза 21.10.2015
Народни посланик Драгомир Васић Министарству правде 21.10.2015
Народни посланик Драго Тадић Министарству породице, омладине и спорта 21.10.2015
Народни посланик Драган Чавић Министарству финансија 21.10.2015
Народни посланик Драган Чавић Министарству индустрије, енергетике и рударства 27.10.2015
Народни посланик Давор Шешић Министарству саобраћаја и веза 29.10.2015
Народни посланик Давор Шешић Министарству рада и борачко-инвалидске заштите, између двије сједнице НС РС 03.12.2015