Посланичка питања и одговори са 7. сједнице

Нпр. 24.10.2020
Нпр. 24.10.2020
Насловsort ascending Датум
Народни посланик Марко Видаковић Министарству унутрашњих послова 21.10.2015
Народни посланик Маринко Божовић Министарству финансија 21.10.2015
Народни посланик Маринко Божовић Министарству индустрије, енергетике и рударства 21.10.2015
Народни посланик Игор Остојић Министарству просвјете и културе 28.10.2015
Народни посланик Игор Остојић Министарству просвјете и културе 28.10.2015
Народни посланик Игор Остојић Министарству просвјете и културе 27.10.2015
Народни посланик Игор Остојић Министарству здравља и социјалне заштите 28.10.2015
Народни посланик Ивана Ловрић Министарству здравља и социјалне заштите 21.10.2015
Народни посланик Зоран Пологош Министарству рада и борачко-инвалидске заштите 21.10.2015
Народни посланик Зоран Пологош Влади Републике Српске, Министарству унутрашњих послова, Министарству рада и борачко-инвалидске заптите 21.10.2015