Посланичка питања и одговори са 7. сједнице

Нпр. 26.09.2020
Нпр. 26.09.2020
Насловsort descending Датум
Клуб посланика ПДП Министарству за избјеглице и расељена лица, између двије сједнице НС РС 18.11.2015
Клуб посланика ПДП Министарству здравља и социјалне заштите, између двије сједнице НС РС 18.11.2015
Клуб посланика СДС-СР РС Влади Републике Српске 27.10.2015
Клуб посланика СДС-СРС РС Влади Републике Српске, Републичкој управи за инспекцијске послове, између двије сједнице НС РС 03.12.2015
Клуб посланика СДС-СРС РС Министарству саобраћаја и веза 21.10.2015
Клуб посланика СДС-СРС РС Министарству унутрашњих послова, између двије сједнице НС РС 30.11.2015
Клуб посланика СДС-СРС РС Министарству финансија, Инвестиционо-развојној банци, између двије сједнице НСРС 03.12.2015
Клуб посланика СДС-СРС РС Пореској управи Републике Српске 17.12.2015
Клуб посланика СДС-СРС РС Пореској управи Републике Српске 21.10.2015
Народни послани Илија Стеванчевић Министарству саобраћаја и веза 21.10.2015