Посланичка питања и одговори са 2. сједнице

Нпр. 04.06.2020
Нпр. 04.06.2020
Наслов Датумsort ascending
Клуб посланика ПДП Министарству рада и борачко-инвалидске заштите; између двије сједнице Народне скупштине Републике Српске 24.03.2015
Народни посланик Миладин Станић Министарству индустрије, енергетике и рударства 06.03.2015
Народни посланик Миладин Станић Министарству финансија 06.03.2015
Клуб посланика СДС-СРС РС Министарству финансија 11.02.2015
Народни посланик Бранислав Бореновић Министарству индустрије, енергетике и рударства 10.02.2015
Народни посланик Бранислав Бореновић Министарству финансија 10.02.2015
Народни посланик Томица Стојановић Министарству финансија 09.02.2015
Народни посланик Драгомир Васић предсједници Владе Републике Српске 09.02.2015
Народни посланик Новак Мотика Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде 09.02.2015
Народни посланик Томица Стојановић предсједници Владе Републике Српске 09.02.2015