Посланичка питања и одговори - Вукота Говедарица

Нпр. 23.09.2020
Нпр. 23.09.2020
Редни број сједнице Наслов Датумsort ascending Сазив
24 Клуб посланика СДС-СРС РС Јавном фонду за дјечију заштиту Републике Српске, између двије сједнице НС РС 01.06.2018 9
24 Клуб посланика СДС-СРС РС Влади Републике Српске, између двије сједнице НС РС 01.06.2018 9
22 Народни посланик Вукота Говедарица ЈУ Завод за запошљавање, између двије сједнице НС РС 26.12.2017 9
22 Клуб посланика СДС-СРС РС Пореској управи Републике Српске, између двије сједнице НС РС 23.10.2017 9
20 Народни посланик Вукота Говедарица Комисији за концесије Републике Српске 18.07.2017 9
18 Народни посланик Вукота Говедарица Министарству здравља и социјалне заштите 25.04.2017 9
17 Клуб посланика СДС-СРС РС, Клуб посланика ПДП и Клуб посланика НДП Министарству унутрашњих послова, између двије сједнице НС РС 12.04.2017 9
16 Клуб посланика СДС-СРС РС ЈУ Јавни фонд за дјечију заштиту, између двије сједнице НС РС 10.03.2017 9
16 Клуб посланика СДС-СРС РС Фонду здравственог осигурања Републике Српске 21.02.2017 9
15 Клуб посланика СДС-СРС РС Фонду здравственог осигурања Републике Српске, између двије сједнице НС РС 02.02.2017 9
15 Клуб посланика СДС-СРС РС Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде 06.12.2016 9
14 Клуб посланика СДС-СРС РС Фонду здравственог осигурања Републике Српске, између двије сједнице НС РС 30.11.2016 9
13 Клуб посланика СДС-СРС РС Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде 13.07.2016 9
13 Клуб посланика СДС-СРС РС Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде 13.07.2016 9
12 Клуб посланика СДС-СРС РС Министарству здравља и социјалне заштите 19.05.2016 9
11 Клуб посланика СДС-СРС РС Министарству просвјете и културе 05.04.2016 9
9 Клуб посланика СДС-СРС РС Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде 09.02.2016 9
8 Клуб посланика СДС-СРС РС ЈП ''Шуме Републике Српске'', између двије сједнице НС РС 28.01.2016 9
8 Клуб посланика СДС-СРС РС Републичком педагошком заводу, између двије сједнице НС РС 28.01.2016 9
8 Клуб посланика СДС-СРС РС Министарству индустрије, енергетике и рударства 17.12.2015 9