Потпредсједници

Жељка Стојичић

Датум рођења: 
21.11.1959
Мjесто рођења: 
Мркоњић Град
Пребивалиште: 
Мркоњић Град

Посланичка питања, народни посланик:

Ненад Стевандић

Датум рођења: 
12.10.1966
Мjесто рођења: 
Дрвар
Пребивалиште: 
Бања Лука
Занимање: 
ВСС

Посланичка питања, народни посланик:

Сенад Братић

Датум рођења: 
31.05.1963
Мjесто рођења: 
Босански Нови
Пребивалиште: 
Нови Град
Занимање: 
ВСС

Посланичка питања, народни посланик:

Соња Караџић-Јовичевић

Датум рођења: 
22.05.1967
Мjесто рођења: 
Сарајево
Пребивалиште: 
Пале

Посланичка питања, народни посланик: