Посланичка питања и одговори са 7. сједнице

Нпр. 21.11.2017
Нпр. 21.11.2017
Наслов Датумsort ascending
Народни посланик Ненад Стевандић Министарству здравља и социјалне заштите 21.10.2017
Клуб посланика СДС-СРС РС Пореској управи Републике Српске 17.12.2015
Клуб посланика СДС-СРС РС Влади Републике Српске, Републичкој управи за инспекцијске послове, између двије сједнице НС РС 03.12.2015
Народни посланик Давор Шешић Министарству рада и борачко-инвалидске заштите, између двије сједнице НС РС 03.12.2015
Клуб посланика СДС-СРС РС Министарству финансија, Инвестиционо-развојној банци, између двије сједнице НСРС 03.12.2015
Клуб посланика СДС-СРС РС Министарству унутрашњих послова, између двије сједнице НС РС 30.11.2015
Народни посланик Адам Шукало Републичкој управи за геодетске и имовинско-правне послове, између двије сједнице НС РС 19.11.2015
Клуб посланика ПДП Министарству здравља и социјалне заштите, између двије сједнице НС РС 18.11.2015
Клуб посланика ПДП Министарству за избјеглице и расељена лица, између двије сједнице НС РС 18.11.2015
Народни посланик Давор Шешић Министарству правде 29.10.2015