Посланичка питања и одговори са 6. сједнице

Нпр. 22.04.2019
Нпр. 22.04.2019
Наслов Датумsort ascending
Народни посланик Давор Шешић Министарству правде 13.11.2015
Клуб посланика ПДП Министарству управе и локалне самоуправе, између двије сједнице НС РС 12.10.2015
Народни посланик Бранислав Бореновић Министарству просвјете и културе, између двије сједнице НС РС 12.10.2015
Клуб посланика ПДП Министарству просвјете и културе, између двије сједнице НС РС 12.10.2015
Клуб посланика ПДП Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде, између двије сједнице НС РС 12.10.2015
Народни посланик Наде Планинчевић Влади Републике Српске 08.10.2015
Клуб посланика СДС-СРС РС Министарству унутрашњих послова 08.10.2015
Народни посланик Наде Планинчевић Министарству просвјете и културе 08.10.2015
Клуб посланика СДС-СРС РС предсједнику Владе Републике Српске 08.10.2015
Народни посланик Маринко Божовић предсједнику Владе Републике Српске и ресорном Министарству 07.10.2015