Посланичка питања и одговори са 4. сједнице

Нпр. 30.03.2017
Нпр. 30.03.2017
Наслов Датумsort ascending
Народни посланик Вукота Говедарица Министарству индустрије, енергетике и рударства, између двије сједнице НС РС 02.07.2015
Народни посланик Вукота О. Говедарица Министарству индустрије, енергетике и рударства 02.07.2015
Народни посланик Игор Радојичић Влади Републике Српске, између двије сједнице НС РС 29.06.2015
Клуб посланика СДС-СРС РС Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде 24.06.2015
Народни посланик Маринко Божовић предсједници Владе Републике Српске; Министарству финансија 24.06.2015
Клуб посланика СДС-СРС РС Влади Републике Српске 24.06.2015
Клуб посланика СДС-СРС РС Министарству здравља и социјалне заштите 24.06.2015
Народни посланик Маринко Божовић Министарству индустрије, енергетике и рударства 24.06.2015
Народни посланик Драго Тадић Влади Републике Српске 23.06.2015
Народни посланик Бранислав Бореновић Министарству просвјете и културе 03.06.2015