Посланичка питања и одговори са 24 сједнице

Нпр. 19.12.2018
Нпр. 19.12.2018
Наслов Датумsort ascending
Клуб посланика СДС-СРС РС Инспекторату Републике Српске, између двије сједнице НС РС 12.06.2018
Народни посланик Добрила Дринић Малић Министарству саобраћаја и веза, између двије сједнице НС РС 12.06.2018
Народни посланик Добрила Дринић Малић Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде, између двије сједнице НС РС 12.06.2018
Клуб посланика СДС-СРС РС Министарству пољопривреде, шумрства и водопривреде, између двије сједнице НС РС 12.06.2018
Клуб посланика СДС-СРС РС Министарству здравља и социјалне заштите, између двије сједнице НС РС 01.06.2018
Клуб посланика СДС-СРС РС Јавном фонду за дјечију заштиту Републике Српске, између двије сједнице НС РС 01.06.2018
Клуб посланика СДС-СРС РС Влади Републике Српске, између двије сједнице НС РС 01.06.2018
Народни посланик Владо Глигорић Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде, између двије сједнице НС РС 29.05.2018
Народни посланик Вања Бајић свим министарствима у Влади Републике Српске, између двије сједнице НС РС 23.05.2018
Народни посланик Мирослав Брчкало Министарству просвјете и културе, између двије сједнице НС РС 23.05.2018

Pages