Посланичка питања и одговори са 16 сједнице

Нпр. 27.06.2017
Нпр. 27.06.2017
Наслов Датумsort ascending
Клуб посланика СДС-СРС РС ЈУ Јавни фонд за дјечију заштиту, између двије сједнице НС РС 10.03.2017
Клуб посланика СДС-СРС РС Фонду здравственог осигурања Републике Српске 21.02.2017
Клуб посланика ПДП Министарству саобраћаја и веза 21.02.2017
Клуб посланика СДС-СРС РС Пореској управи Републике Српске 21.02.2017
Народни посланик Игор Остојић Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде 15.02.2017
Клуб посланика ПДП Министарству рада и борачко-инвалидске заштите, Министарству управе и локалне самоуправе 15.02.2017
Народни посланик Адам Шукало Министарству за просторно уређење, грађевинарство и екологију 14.02.2017
Клуб посланика ПДП Министарству саобраћаја и веза 08.02.2017
Народни посланик Симуна Жакула Министарству финансија; Министарству рада и борачко-инвалидске заштите 08.02.2017
Народни посланик Сњежана Божић Министарству породице, омладине и спорта 07.02.2017

Pages