Посланичка питања и одговори са 15. сједнице

Нпр. 27.06.2017
Нпр. 27.06.2017
Наслов Датумsort ascending
Народни посланик Адам Шукало Министарству здравља и социјалне заштите; између двије сједнице НС РС 06.02.2017
Клуб посланика СДС-СРС РС Фонду здравственог осигурања Републике Српске, између двије сједнице НС РС 02.02.2017
Народни посланик Драган Ристић Министарству трговине и туризма, између двије сједнице НС РС 27.12.2016
Народни посланик Бранислав Бореновић Министарству финансија 26.12.2016
Народни посланик Игор Остојић Влади Републике Српске 13.12.2016
Народни посланик Игор Остојић Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде 13.12.2016
Народни посланик Желимир Нешковић Влади Републике Српске 08.12.2016
Народни посланик Желимир Нешковић Министарству правде 08.12.2016
Клуб посланика СДС-СРС РС Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде 06.12.2016
Народни посланик Адмир Чавка предсједници Владе Републике Српске; Министарству просвјете и културе 06.12.2016

Pages