Посланичка питања и одговори са 14 сједнице

Нпр. 17.06.2019
Нпр. 17.06.2019
Наслов Датумsort ascending
Клуб посланика СДС-СРС РС Фонду здравственог осигурања Републике Српске, између двије сједнице НС РС 30.11.2016
Клуб посланика СДС-СРС РС Министарству финансија, између двије сједнице НС РС 23.11.2016
Народни посланик Адам Шукало Министарству рада и борачко-инвалидске заштите, између двије сједнице НС РС 27.10.2016
Народни посланик Адам Шукало Министарству унутрашњих послова 20.10.2016
Народни посланик Мирослав Брчкало Министарству просвјете и културе 12.10.2016
Народни посланик Зоран Пологош Министарству финансија 11.10.2016
Народни посланик Миладин Станић Министарству финансија 11.10.2016
Народни посланик Драган Галић Министарству унутрашњих послова 11.10.2016
Народни посланик Здравко Крсмановић Министарству индустрије, енергетике и рударства 11.10.2016
Народни посланик Желимир Нешковић Министарству управе и локалне самоуправе; Фонду солидарности Републике Српске 11.10.2016

Pages