Посланичка питања и одговори са 11 сједнице

Нпр. 20.01.2018
Нпр. 20.01.2018
Наслов Датумsort ascending
Народни посланик Игор Радојичић Влади Републике Српске, између двије сједнице НС РС 03.05.2016
Народни посланик Игор Радојичић Влади Републике Српске, између двије сједнице НС РС 03.05.2016
Клуб посланика ПДП предсједнику Владе Републике Српске, између двије сједнице НС РС 26.04.2016
Народни посланик Адам Шукало Министарству унутрашњих послова, између двије сједнице НС РС 22.04.2016
Народни посланик Адам Шукало Републичком тужилаштву Републике Српске, између двије сједнице НС РС 22.04.2016
Народни посланик Наде Планинчевић Министарству здравља и социјалне заштите 13.04.2016
Народни посланик Ненад Стевандић Министарству просвјете и културе 13.04.2016
Народни посланик Ненад Стевандић Министарству индустрије, енергетике и рударства 13.04.2016
Народни посланик Бојан Видић Министарству унутрашњих послова 12.04.2016
Народни посланик Драган Ристић Министарству рада и борачко-инвалидске заштите 06.04.2016

Pages